Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Videa

Shlédněte co je nové v naší nabídce. Představíme Vám naši prezentaci i výsledky, které naše produkty dosahují.

  

Navštivte naší zrekonstruovanou prodejnu v Uherském Hradišti. Rozšířili jsme sortiment o ochraní a pracovní pomůcky a oděvy. Naleznete zde kalhoty, trička, bundy, overaly, rukavice a mnohé další ochranné pomůcky jako třeba obličejové štíty, helmy nebo respirátory. Podívejte se také do katalogu OCHRANNÝCH A PRACOVNÝCH POMŮCEK A ODĚVŮ.

 

Podívejte sa na novinku v naší nabídce AUTOMATICKÝ HASICÍ SYSTÉM KitJet vhodný k hašení třídy F, a teda požárů jedlých tuků a olejů. Můžete vidět jeho snadnou instalaci a praktické využití v kuchyni. Stačí jednoduše zapnout a systém sám detekuje případné nebezpečí ohně a spouští hašení. Nezanechává žádné nečistoty, stačí pouze setřít hadříkem. Jednoduchým designem nijak nenarušuje vizuál Vaší kuchyně a stáva se jejím neocenitelným ochráncem.  

  

Představujeme nový typ hasicích přístrojů pro HAŠENÍ POŽÁRŮ LITHIOVÝCH BATERIÍ. V současné době přibývá elektromobilite na vážnosti a elektronika se stala běžnou společnicí v každodenním shonu. Pokrok sebou ale nese řadu problémů a nedostatek jejich řešení. Předběhněte proto dobu a buďte připraveni k hašení elektroniky, elektromobilů, hybridů a dalších zařízení pod elektrickým proudem. Ve videu můžete shlédnout účinnost nových hasicích přístrojů v naší nabídce. 

 

Široká nabídka žebříků, lešení, plošin, ale i dalších speciálních konstrukčních řešení v spolupráci s firmou JUST, která má více než 130 let zkušeností s výrobou z hliníku, ale i ušlechtilých kovů jako třeba nerezová ocel. Rakouská výroba a splnění norem ČSN, EN i britského standardu zaručuje kvalitní a certifikované produkty. Shlédněte video, případně vybírejte z kataloPOŽÁRNÍCH A ZÁCHRANNÝCH ŽEBŘÍKŮ, NEPOŽÁRNÍCH ŽEBŘÍKŮ, LEŠENÍ nebo katalogu SCHŮDKŮ, PŘECHODŮ A SPECIÁLNÍCH KONSTRUKCÍ

 

Nejžádanější, vysoce účinné, SYNTETICKÉ PĚNIDLO DIMILEX z naší nabídky, vytváří na hořícím povrchu stabilní přikrývku, čímž rychle přerušuje přívod kyslíku, ochlazuje povrch paliva, hasí oheň, zabraňuje uvolňování hořlavých par a brání opětovnému zapálení. Využijí ho jak hasiči, tak ropný, plynárenský nebo vojenský průmysl. Bezpečně a spolehlivě hasí i velké požáry za velmi krátkou dobu. Je biologicky rozložitelné.

 

 

 

Sledujte nás také na YouTube, kde pravidelně přidáváme nové videa.

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím