Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Materiály pro pasivní požární ochranu - Protecta

Pasivní požární ochrana je v dnešní době již nedílnou součástí nových staveb a rekonstrukcí. Jejím cílem je zastavit nebo zpomalit šíření požáru v budově pomocí uzavření a utěsnění otvorů a průchodů, jimiž k tomuto šíření může dojít.

Materiály PROTECTA jednak sami používáme k montážím a instalacím protipožárních ucpávek a jednak distribuujeme po České Republice a střední Evropě. Aktuálně nabízíme širokou paletu produktů, díky které jsme schopni zajistit zhotovení prakticky každé požární ucpávky či utěsnění kteréhokoliv prostupu. Systém splňuje stejné kvalitativní nároky jako jiné, již zaběhlé systémy. Jeho výhodou je ovšem jeho nerozšířenost u nás. Jsme tak schopní se cenově pohybovat na nižších úrovních než je tomu u obdobných materiálů.

K odběru produktů nabízíme také školení završené certifikátem o způsobilosti k instalaci (případně revizi) tohoto systému. Poskytujeme návody k instalaci a použití, stejně jako technické listy k jednotlivým produktům. 

To vše naleznete v našem KATALOGU PASIVNÍ POŽÁRNÍ BEZPEČNOSTI, zde si jej můžete prohlédnout nebo stáhnout:

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím