Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Čistící prostředky

Ve spolupráci s českým výrobcem nabízíme kompletní řadu čistících prostředků. Jedná se o kvalitní čistící prostředky jak pro komerční, tak i pro domácí využití. Nejprodávanější produkty najdete pod naší privátní značkou Červinka Professional Cleaner. Naši privátní řadu postupně rozšiřujeme o další produkty.

 

Co všechno naše nabídka zahrnuje?

  • Profesionální čistící prostředky (univerzální čistící prostředky, čistící prostředky pro strojní mytí podlah, pro čištění koberců, skel a povrchů, čistící prostředky pro oblast sanitární, umývarenskou, kuchyňskou, průmyslovou, prostředky pro voskování podlah, aj.)
  • Čistící prostředky zajišťující vysokou kvalitu úklidu zejména v domácnostech (mýdla, čistící přípravky na nádobí, okna, podlahy, prostředky určené pro úklid kuchyní, koupelen a toalet)
  • Dezinfekční prostředky, které díky svým vlastnostem ničí bakterie a viry. V nabídce máme hned několik druhů balení jak pro větší průmyslovou, tak pro osobní spotřebu. (dezinfekce povrchů s alkoholem i bez, antibakteriální gely, mýdla)
  • Doplňkový sortiment k produktům jako jsou dávkovače, pumpičky, výpustný kohoutek na kanystr, rukavice pro opakované použití pro úklid,  jednorázové  nitrilové rukavice a mikroténové rukavice s využitím v obchodech, potravinářském průmyslu, čerpacích stanicích atd.

 

To vše naleznete v našem KATALOGU ČISTICÍCH PROSTŘEDKŮ.

Zakoupit můžete online na našem INTERNETOVÉM OBCHODĚ www.fire-center.eu.

Nenašli jste co jste hledali? KONTAKTUJTE nás.

 

Velkoobchodní prodej 

Momentálně jsou naše privátní etikety ve třech jazycích (čeština, angličtina a němčina), a tím pádem tyto produkty mohou být uvedeny i na jiné evropské trhy. V případě zájmu jsme schopni zajistit etikety i v jiných jazykových mutacích. 

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím