Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

O nás

Společnost Červinka-Czech Republic s.r.o. založil pan Jiří Červinka roku 1992. Od té doby si upevnila postavení na trhu a stala se jedním z významných dodavatelů protipožárního vybavení v Evropě.

Červinka-Czech Republic s.r.o. je nejen výrobcem, ale i distributorem hasicích přístrojů, hydrantového vybavení, výrobků protipožární ochrany a autodoplňků. Disponuje vlastním týmem revizních techniků, kteří provádějí širokou škálu služeb přímo u zákazníka po celé ČR, jako např. opravy a kontroly hasicích přístrojů, hydrantových systémů, tlakové zkoušky požárních hadic a suchovodů, požární zabezpečení staveb atd.

 

 

Zároveň pro naše zákazníky poskytujeme i odborné školení pro osoby provádějící kontroly a opravy hasicích přístrojů, ale také hydrantových systémů v našem školícím středisku v Uherském Hradišti. Společnost disponuje vlastní servisní dílnou plně vybavenou moderními technologiemi k opravám a údržbám prostředků věcné ochrany (více informací o servisním oddělení zde). Jsme také výhradním prodejcem servisního vybavení pro dílny od německé společnosti Fritz Emde pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Díky naší vlastní interní dopravní síti jsme flexibilní a spolehliví v dodávkách zboží. Organizujeme pravidelný rozvoz v těchto městech a okolí:

 • Praha
 • Brno
 • Ostrava
 • Plzeň
 • Liberec
 • Olomouc
 • České Budějovice
 • Jihlava
 • Pardubice
 • Ústí nad Labem
 • Hradec Králové
 • Karlovy Vary
 • Zlín

Pro menší balíkové přepravy využíváme kurýrní služby, stejně tak pro velkoobjemové přepravy doručujeme prostřednictvím smluvních autodopravců.

Vlastní výrobní základna umožnila společnosti rozšířit své aktivity i za hranice České republiky. V současné době jsou přístroje a výrobky vyváženy do více jak 35 zemí, a to nejen v Evropě. Díky velmi silnému exportnímu podnikání je v současnosti téměř 60% tržeb společnosti tvořeno exportem, k čemuž dopomohlo i to, že výrobky jsou certifikovány v několika zemích Evropy. Námi vyráběné a prodávané hasicí přístroje jsou certifikovány dle Evropské normy EN3 v mnoha uznávaných evropských zkušebnách, např. APRAGAZ (Belgie), KIWA (Nizozemí), SZU (ČR), RINA (Itálie), VKF Švýcarsko atd. Společnost se neustále snaží rozšiřovat nabízený sortiment výrobků a služeb.

Nově také provádíme montáž, revize a kontroly požárních ucpávek ve stavbách dle požadavků požárně bezpečnostního řešení vyhlášky 246/2001 Sb. Pracujeme s protipožárními materiály pasivní požární ochrany značky Protecta. Naši kompletní nabídku od tmelů, manžet až po různé protipožární nátěry si můžete prohlédnout zde. Mimo jiné nabízíme také školení pasivní požární ochrany, provádění instalací a kontrol provozuschopnosti.

Dalšími novinkami v našem sortimentu jsou požární a nepožární žebříky, ale i lešení od rakouského výrobce – společnosti JUST Leitern AG. A proto, že se snažíme náš sortiment stále rozšiřovat a inovovat, NOVĚ jsme pro Vás otevřeli prodejnu ochranných pomůcek a oděvů.

Mimo obchodní aktivity se společnost zaměřuje i na marketingovou podporu své činnosti skrze pravidelnou účast na mezinárodních výstavách nebo sponzoring kulturních akcí v blízkosti působení společnosti - více informací naleznete ve fotogalerii, také na naší Facebook stránce nebo YouTube kanálu.

Společnost má zavedený systém kvality managementu v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001. Vlastní osvědčení o posouzení provozu podle normy ISO11602-2, pro provádění prohlídky, údržby a periodické zkoušky hasicích přístrojů. Je zapojena do systému sdružení plnění EKO-KOM.

Přijďte nás také navštívit do prodejny v Uherském Hradišti na ulici Rostislavova 1265, která je otevřená každý pracovní den od 7:00 do 15:30 hod.

 

     

   

 

 

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím