Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Servis a opravy

Společnost Červinka – Czech Republic, s.r.o. působí na trhu od roku 1992 a prostřednictvím vlastního týmu zkušených revizních techniků, kteří vyjíždí po celé České republice, jsme schopni zajistit širokou škálu služeb v rámci oboru. Provádíme pravidelné roční revize hasicích přístrojů a jiných požárně bezpečnostních zařízení, tlakové zkoušky hydrantových systémů a jiné služby v oblasti požární bezpečnosti a ochrany. Naši revizní technici jsou také pravidelně proškolováni a mají dlouholetou praxi v oboru. Podrobnou nabídku služeb naleznete níže.

Naše společnost provádí:

  1. Pravidelné kontroly, opravy, prodej a montáž hasicích přístrojů
  2. Pravidelné kontroly, opravy a prodej hydrantů, hydrantových systémů a suchovodů
  3. Pravidelné kontroly, prodej a montáž protipožárních dveří
  4. Pravidelné kontroly a prodej únikového osvětlení
  5. Pravidelné kontroly a revize Tlakových nádob (TNS)
  6. Pravidelné kontroly, prodej a montáž požárních klapek a ucpávek
  7. Pravidelné kontroly, prodej a montáž stabilních hasicích systémů
  8. Prodej a montáž detektorů kouře a CO
  9. Zpracování kompletní dokumentace PO a BOZP
  10. Preventivní požární prohlídky budov se zápisem do požární zprávy

Po společné domluvě nabízíme možnost sepsání smlouvy, na základě které Vás každým rokem bude naše obchodní oddělení kontaktovat a hlídat lhůty patřičných kontrol a revizí.

Dále společnost disponuje vlastní servisní dílnou plně vybavenou moderními stroji, které slouží k provádění veškerých nutných oprav a tlakových zkoušek.

Naše společnost má zavedený systém managementu jakosti a používá jej v souladu s požadavky ČSN EN ISO 9001. Vlastní také osvědčení o posouzení provozu podle normy ISO11602-2 pro provádění prohlídky, údržby a periodické zkoušky hasicích přístrojů. Společnost je také zapojena do systému sdružení plnění EKO-KOM.

Pro konkrétní dotazy, týkající se servisu a služeb neváhejte kontaktovat naše servisní oddělení.

 

 

 

 

link-ico

E-shop

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím