Prohlášení k viru COVID-19

COVID-19: Aktuálně ze společnosti Červinka:
Naše výroba a expedice jsou v provozu a jsme Vám k dispozici.

Vážení obchodní partneři,

USNESENÍM VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 14. března 2020 č. 211 o přijetí krizového opatření je naše prodejna v Uherské Hradišti pro veřejnost uzavřena.

Pracujeme v omezeném režimu, dbáme na prevenci a bezpečnost našich zaměstnanců, a pokud je to možné, zaměstnanci pracují z domova. Pracovníci expedice a výroby jsou vybaveni ochrannými pomůckami na pracovišti.

Věříme, že společnými silami a dodržováním určitých pravidel, se budeme moci brzy vrátit k standardnímu režimu. Snažíme se přijmout veškerá opatření, ale zároveň zachovat chod firmy na maximum.

VELKOOBCHOD A PODNIKATELÉ

Naše interní logistická síť zůstává v provozu, objednávky jsme schopni doručovat standardním způsobem.

MALOOBCHOD

Zboží si můžete zakoupit prostřednictví e-shopu, nebo si ho po předchozí domluvě vyzvednout osobně.

EXPEDICE A PŘÍJEM

Nakládky a vykládky zboží probíhají výhradně před areálem firmy a to do odvolání. Váš příjezd, prosím, avizujte předem, případně volejte +420 723 613 256. Doklady zanechte u vstupu a vyčkejte.

Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví!

Tým společnosti Červinka