Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Kariéra

Hledáte nové zaměstnání? Rádi byste pracovali ve stabilní, mezinárodní společnosti, která působí v Evropě více než 25 let? Tak možná hledáme právě Vás!

Vyberte si z nabídky aktuálních volných pracovních pozic.

Zedník - Instalatér

Aktualizováno 01.04.2020

Pracovní náplň:

  • drobné zednické a instalatérské práce jak v areálu společnosti, tak případně dodavatelsky u našich zákazníků

Požadujeme:

  • manuální zručnost, praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, flexibilitu a zodpovědný přístup k práci

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové hodnocení
  • stabilní pracovní pozice – smlouva na dobu neurčitou
  • práce v mladém kolektivu
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky

Nástup na základě dohody.

V případě zájmu zanechejte Váš životopis na prodejně nebo jej zašlete na info@hasicitechnika.com.

Obchodní referent/ka BOZP

  • každodenní komunikace s (potenciálními) zákazníky v oboru, převážně telefonicky, dále emailem
  • nabízení produktů a služeb v oboru
  • zákaznický servis „od A do Z“

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti s obchodní činností výhodou
  • samostatnost, komunikativnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • stravenky

Nástup možný ihned.

link-ico

E-shop