Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Kariéra

Hledáte nové zaměstnání? Rádi byste pracovali ve stabilní, mezinárodní společnosti, která působí v Evropě více než 25 let? Tak možná hledáme právě Vás!

Vyberte si z nabídky aktuálních volných pracovních pozic.

OBCHODNÍ REFERENT/KA pro Maďarskou republiku

Vystaveno 24. 6. 2020

Pracovní náplň:

  • Komunikace se stálými zákazníky, vyřizování objednávek
  • Administrativní činnost
  • Překlady
  • Vyhledávání nových zákazníků

Požadujeme:

  • Aktivní znalost maďarského jazyka (další jazyk výhodou)
  • Ovládání PC (Word, Excel, PowerPoint, internet, Outlook)
  • Komunikativnost
  • Samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B (není podmínkou)
  • Praxe v obchodní činnosti výhodou

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Možnost příležitostně vycestovat (veletrhy, pracovní cesty)
  • Motivační finanční hodnocení
  • Stravenky
  • Možnost zkráceného pracovního úvazku - dle dohody
  • Po důkladném zaškolení možná práce i z domu

Nástup možný ihned

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: info@hasicitechnika.com

link-ico

E-shop