Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Kariéra

Hledáte nové zaměstnání? Rádi byste pracovali ve stabilní, mezinárodní společnosti, která působí v Evropě více než 25 let? Tak možná hledáme právě Vás!

Děkujeme, že Vás zajímá kariéra ve společnosti ČERVINKA. Vzhledem ke zvýšenému počtu příchozích životopisů, kontaktujeme pouze vybrané uchazeče telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na případnou spolupráci.

Vedoucí prodejny

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a stálou pracovní pozici.

Pracovní náplň:

  • Řízení a vedení prodejny v oblasti maloobchodního prodeje (hlavní sortiment pracovní oblečení a pracovní obuv), znalosti v oboru výhodou
  • Prodej, rentabilita obchodu a plnění obchodních cílů
  • Příjem zboží a expedice
  • Administrativa, zákaznický servis, hmotná odpovědnost

Požadujeme:

  • Ovládání PC (Word, Excel, internet, Outlook)
  • Komunikativnost
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • Zkušenosti na obdobné pozici

Zaměstnanecké výhody:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivační finanční hodnocení
  • Stravenky

Nástup možný ihned.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: janickova@hasicitechnika.com

 STAV - Nábor uchazečů

Administrativní pracovník/ce

  • Kompletní fakturace (objednávky, zálohové faktury, faktury a dodací listy)
  • Skladové hospodářství (příjemky a výdejky)
  • Expedice - objednávání svozů, vyřizování dokladů při příjmu nebo expedici zboží
  • Objednávání kurýrních služeb, expedice balíků z e-shopu
  • Vyřizování objednávek z e-shopu
  • Komunikace napříč firmou s jednotlivými odděleními (sklad, obchodní oddělení a vedení)
  • Administrativní úkony

Požadujeme:

  • Ovládání PC (Word, Excel, PowerPoint, internet, Outlook)

  • Možnost kariérního a profesního růstu
  • Stravenky

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: info@hasicitechnika.com

STAV - V současné době probíhá výběrové řízení

link-ico

E-shop