Výrobce hasicích přístrojů a hydrantových systémů

Kariéra

Hledáte nové zaměstnání? Rádi byste pracovali ve stabilní, mezinárodní společnosti, která působí v Evropě více než 25 let? Tak možná hledáme právě Vás!

Děkujeme, že Vás zajímá kariéra ve společnosti ČERVINKA. Vzhledem ke zvýšenému počtu příchozích životopisů, kontaktujeme pouze vybrané uchazeče telefonicky. Děkujeme za pochopení a těšíme se na případnou spolupráci.

Administrativní pracovník/ce

Nabízíme příjemné pracovní prostředí a stálou pracovní pozici.

Pracovní náplň:

  • Kompletní fakturace (objednávky, zálohové faktury, faktury a dodací listy)
  • Skladové hospodářství (příjemky a výdejky)
  • Expedice - objednávání svozů, vyřizování dokladů při příjmu nebo expedici zboží
  • Objednávání kurýrních služeb, expedice balíků z e-shopu
  • Vyřizování objednávek z e-shopu
  • Komunikace napříč firmou s jednotlivými odděleními (sklad, obchodní oddělení a vedení)
  • Administrativní úkony

Požadujeme:

  • Ovládání PC (Word, Excel, PowerPoint, internet, Outlook)
  • Komunikativnost
  • Samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Zaměstnanecké výhody:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Motivační finanční hodnocení
  • Možnost kariérního a profesního růstu
  • Stravenky

Nástup možný ihned.

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: info@hasicitechnika.com

Telefonista/-tka

  • Komunikace s klienty a potencionálním zákazníky v ČR
  • Telefonní komunikace, cílené oslovování a nabízení produktů
  • Administrativní práce na PC
  • Plnění samostatných úkolů

Požadujeme:

  • Ovládání PC (Word, Excel, PowerPoint, internet, Outlook) + internet
  • Komunikativnost, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
  • Praxe v obchodní činnosti výhodou

  • Spolehlivé firemní zázemí
  • Stravenky

Životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: janickova@hasicitechnika.com

link-ico

E-shop